Newsletter č.8: Akční vína se slevou až 25%

Vážení přátelé dobrého vína, opět jsme pro Vás připravili speciální nabídku vín se slevou až 25%. Do nabídky jsme zařadili 4 vína se slevou 25% a 5 vín se slevou 15%. Pojďte si vybrat výborná vína pro dlouhé podzimní večery!


Vyzkoušejte skvělé kombinace italských vín a sýrů

Itálie produkuje jedny z nejlepších vín a sýrů na světě, pojďte si je s námi vychutnat dohromady. Párování italských vín s těmi správnými sýry je základ přípravy, pokud plánujete party nebo večeři se svými dobrými přáteli.


Newsletter č.3: Rozšiřujeme nabídku Prosecca

Léto ještě nekonční a příležitostí na chvilku s osvěžujícím Proseccem je stále spousta. Proto jsme rozšířili nabídku Prosecca o nové vinařství La Vigna di Sarah. Jedná se o rodinné vinařství, které se rozkládá v krajině strmých svahů mezi městy Conegliano a Valdobbiadene. Založeno bylo poměrně nedávno v roce 2010, ale i za tak krátkou dobu získalo spoustu ocenění a například Conegliano Valdobbiadene Prosecco Rive di Cozzuolo Brut DOCG 2015 bylo letos časopisem Wine & Degustation vyhlášeno ...


Newsletter č.1: Svatý Valentýn podle Wine Emotion

Prostřednictvím našeho newsletteru Vás budeme pravidelně informovat o všem, co se s námi a kolem nás bude dít, ať už o zajímavých novinkách ze světa vín, výhodných akcích, vybraných vinařstvích, nebo plánovaných degustacích, na kterých bude možné naše vína ochutnat.


Sv. Valentýn: vína pro romantický večer

Svátek lásky Svatý Valentýn je tady! 14. únor je dnem, kdy si zamilované páry dávají dárky, romantickým programem nebo gastronomický zážitkem najevo jak moc se milují . Při přípravách na sv. Valentýna to rozhodně mějte na vědomí a nezapomeňte ani na romantický přípitek.


Kategorie

Poslední články

Tagy

Nezmeškejte ani jednu novinku! Odebírejte náš newsletter